Temat: Filmy oglądane w tym tygodniu :-)
Po prostu gdyby ten film rozpatrywać w kategorii luźnego, typowo hollywoodzkiego filmu sensacyjnego, to pomimo wielu przekolorowań jest do obejrzenia. Ale wg mnie zatracił typowego dla "Die Hard" ducha z poprzednich części, które też wielokrotnie oglądałem.


Nigdy nie biegaliście po skrzydłach odrzutowca?;>
Kiedyś nad Wartą jeden stał (pamięta jeszcze ktoś?). Zawsze mnie kusiło, żeby do niego wsiąść albo po nim pobiegać. :)


No nie wiem, jutro możemy zrobić całą serię bo butelek kilka pewnie trzeba będzie opróżnić :)
To może ja "Ojca chrzestnego" przyniosę? ;-)
Źródło: forum.wiaralecha.pl/index.php?showtopic=116Temat: Komputronik - ocena serwisu.Komputronik jak wiele firm "komputerowych" w latach '80 handlowal niczym innym jak pirackimi grami i programami. Podobnie robil np. ADAX ale i pare innych firm. Z branzy muzycznej przykladem niech bedzie Takt, ktory byl praktycznie "potentatem pirackim"! Kasa, ktora pozwolila im zmonopolizowac rynek pochodzila wlasnie z przestepstw. Ale jak widac wszystkich to juz dzis obchodzi jak zeszloroczny snieg. Dlatego dziwi mnie fakt, ze nikt tych firm nie sciga za handel wartosciami intelektualnymi bez licencji, a jeszcze maja renowe dobrych i uczciwych firm. Jasne, Ojciec Chrzestny tez wydaje sie dobry jak daje kase na sierocince, ale sa to brudne pieniadze.

Hmm, przecież nie łamali obowiązującego ówcześnie w Polsce prawa. Ustawa o ochronie własności intelektualnej pojawiła się w polskim prawodastwie w roku 1993 lub 1994. Czasami już tak bałamucisz, że głowa boli ;) Kto by sprowadzał orginalne oprogramowanie z Zachodu? Zresztą kto by je kupił, skoro na rękę dostawało się 20 dolarów za miesięczną pracę. Synek dostałby od tatusia połowę wypłaty i poleciałby na giełdę komputerową kupić sobie jakąś gierkę?

Źródło: forum.pclab.pl/index.php?showtopic=47777


Temat: Fantastyczny weekend - Dąbrowa 2009 (6-8 listopada)
Tak więc na szybko:

1/ Na terenie imprezy obowiązuje absolutny zakaz spożywania alkoholu, palenia papierosów i stosowania innych srodków odurzających zakazanych przez prawo. I na ten temat nie ma żadnej dyskusji. Załatwianie tego miejsca firmuje swoim nazwiskiem i nie mam zamiaru go zszargać przez to, że ktoś będzie bawił się "za dobrze"
Stosowny regulamin imprezy, który obowiązywał na Feniksach zamieszczę wkrótce na forum.
2/ Planszówki biorę na siebie, włącznie z turniejami.
3/ LARP-y. Wenecja 1349 (tak Scorpio z tego da się zrobic genialnego LARP-a), OjciecChrzestny (ojciec Rydzyk? ) i ew. mój LARP w realiach Świata Mroku (niekoniecznie wampirzy) to juz trzy pomysły.
4/ Prelki i panele dyskusyjne. Wbrew pozorom dobra rzecz. To będzie tak jak do tej pory weekend od piątku 17:00 do niedzieli 12:00. Warto by przez ten czas znaleźć tematy do rozmów o naszym hobby.
5/ Aha, żeby mnie ten Wasz bełkot legiclacyjny nie przywalił, to na czas organizacji tej imprezy proszę o ponowne przyjęcie do klubu BEZ prawa do forum wewnętrznego, te piekiełko mnie nie interesuje
Źródło: sathra.fora.pl/a/a,566.html


Temat:
Betty jeżeli chodzi o rodziców braci, podobnie jak dziewczyny, nie skomentuję ich zachowania, bo brak mi słów na taką nieczułość.

Jeżeli chodzi o zachowanie brata nr 1 w stosunku do brata nr 2...powiem Ci co o tym myślę stawiając za przykład moją sytuację...

Mój W został ojcemchrzestnym mojego bratanka i mojej siostrzenicy. Wiem, że zostałam wzięta pod uwagę jako chrzestna tych dzieci, ale z wiadomych powodów w końcu nią nie zostałam. Rodzina uznała za mnie co jest dla mnie lepsze.
Zapewne nie chciano stawiać mnie w nie komfortowej sytuacji i robić mi przykrości...Wiem, że bardzo się o mnie martwią.
Zarówno bratanek, jak i siostrzenica urodzili się w terminie w którym i ja miałam wyznaczone terminy porodów.
Moje pytanie brzmi: dlaczego ktoś pomyślał, że będzie mi mniej przykro kiedy dziecko do chrztu będzie trzymał mój mąż, a nie ja? Dlaczego sądzono, że mojemu mężowi nie będzie ciężko? Czy tylko dlatego, że w tych ciążach nie chodził? Przecież poroniłam jego dzieci...

Poza tym, tak jak napisała Lora, jest to sprawa bardzo delikatna, ktoś kto nie stracił dziecka, nie ma pojęcia z czym muszą zmierzyć się w takiej sytuacji rodzice po stracie.

Jeżeli bratowa nr 2 nie czuje się na siłach by zostać matką chrzestną, to brat nr 1, będąc facetem na poziomie i mając w sobie choć odrobinę empatii uszanuje decyzją bratowej nr 2.

Resumując: po to mamy usta, języki i głos żeby rozmawiać i pytać. Może pytania i odpowiedzi nie zawsze są dla nas na rękę, ale przynajmniej nie ma niejasnych sytuacji i niedomówień.
Źródło: jestemmamaaniola.fora.pl/a/a,8.html


Temat:
Kristo resztką sił powstrzymał się by nie prychnąć i nie zrobić mini jakby miał daleko w poważaniu to błogosławieństwo i w ogóle zdanie Jeana. Wściekł się jeszcze bardziej bo ojciecchrzestny nie zareagował na jego ostanie słowa.
Po chwili jednak uśmiechnął się złośliwie. Przypominając sobie co i gdzie przed chwila zrobił. Miał ochotę rzucić mu tym w twarz, ale wiedział że to by było zbyt niebezpieczne dla Alexa...
Źródło: lemonyaoi.fora.pl/a/a,91.html


Temat: Najlepsze Filmy jakie widzieliście
heh widzisz polo ty jestes jak chinczyki idziesz w ilosc a nie w jakosc ja ogladam tak na serio kilkanascie filmow w roku (tych na polsacie z 1h przerwa na reklamy nie licze )

no sproboje zrobic liste filmow(kolejnosc losowa :>)
znakomite:
"Kill Bill"
"Pulp Fiction"
cala trylogia Bourne'a
"300"
"OjciecChrzestny"

Świetne:
"Plan Doskonaly"
"Teoria Chaosu"
"Gladiator"
"Troja"

Dobre:
"Next"
"Miami Vice"
"Wojna Światów"
"Casino Royale"

Mocne:
"Helikopter w ogniu"
"Czas Apokalipsy powrót"
"Urodzony 4 lipca"

Średnie:
"Mission Imposible"
"Matrix"
"Władca Pierscieni"

Totalna Porażka:
"Rambo"
szybcy i wsciekli wszystkie czesci
"Rocky" wszystkie czesci


Fajne:
straszny film
Ace Ventura
filmy z Leslie Nielsen'em
Faceci w CzerniNo to na razie tyle

na poczatku chcialem napisac o kilku filmach ale trza wspomniec o innych itd. itp. i zrobilem takiego tasiemca
Źródło: sf1l.fora.pl/a/a,152.html


Temat: Salon
- Hm..u mnie a tak, zostanę matką chrzestną a Ben ojcemchrzestnym, a tak poza tym to chyba stara bieda choć mam pewien pomysł chce otworzyć salon kosmetyczny, sama dobrze wiesz, że lubię się zajmować takimi rzeczami, a gdzie się najlepiej to robi jak nie w własnym zakładzie. - roześmiała się delikatnie. Ponownie spojrzała na Johnniego. - No cóż ja nigdy nie potrafiłam zagrzać miejsca, zawsze gdzieś wędrowałam od miejsca do miejsca, ale to już inna bajka. Masz rację, każdy ma prawo do wakacji nawet Volturi. Czasem trzeba sobie dychnąć od tego całego smrodu ciągłej władzy i ciągłego ścigania jakiś niesfornych wampirów. - machnęła lekko ręką wygodniej się usadawiając na kanapie. Ten temat spędzał jej sen z powiek, więc postanowiła go szybko skończyć. - A Ty Chi jak interesy idą jeśli chcesz wciąż mogę Ci pomagać tak jak rozmawiałyśmy na samym początku. - posłała jej uśmiech numer 5. dnia Śro 11:38, 12 Sie 2009, w całości zmieniany 1 raz
Źródło: twilightrpg.fora.pl/a/a,460.html


Temat: Chrzciny
Pomimo wszystko gratuluję. Ale trochę to dziwne, ze osoba w tak młodym wieku podejmuje się takiego wyzwania. Dla jednych jest to po prostu obrzęd, dla drugich duża odpowiedzialność. Rodzice chrzestni muszą prowadzić dziecko i umacniać je w wierze, a nie tylko być i chwalić się dookoła "To jest mój chrześniak" etc.
Dlatego jak to napisała Manta... Co ty masz zamiar robić jako ojciecchrzestny? I jak to odbierasz?
Źródło: zolwie.net/forum/viewtopic.php?t=3985


Temat: [POMOC] Maturka z języka polskiego tuż tuż. ; ]
Jednak "OjciecChrzestny" raczej odpada. Myślałem, aby zrobić na nim ( 3 części ) całą pracę maturalną, jednak książka jest tylko jedna. Drugą i trzecią część Puzo pomagał w pisaniu scenariusza...

Ale mam inny, być może lepszy plan. Co powiecie na książki i adaptacje filmowe takich dzieł takich dzieł jak: "Hrabia Monte Christo", "Trzej muszkieterowie", "Nędznicy" czy "Człowiek w Żelaznej Masce"?
Źródło: forum.kampno.pl/viewtopic.php?t=18890

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 
  co powinien robić Ojciec chrzestny
witch